Millaisen Suomi-Unkari Seuran sinä haluaisit?
Mitä toivot Suomi-Unkari-lehdeltä ja somelta?

Tule mukaan kehittämään syksyllä 70 vuotta täyttävää Suomi-Unkari Seuraa!

Kaikkiin kysymyksiin vastaaminen on vapaaehtoista mutta toivottavaa. Kyselyyn 15.9. mennessä vastanneiden ja yhteystietonsa ilmoittaneiden kesken arvotaan palkintoja. Kyselyn tulokset julkaistaan seuran 70-vuotisjuhlintaan liittyen lokakuussa.

Suomi-Unkari Seura on 10.10.1950 perustettu ystävyysseura, jonka muodostavat tällä hetkellä 37 itsenäistä paikallisyhdistystä. Henkilöjäseniä eri puolilla Suomea toimivissa yhdistyksissä on yhteensä runsaat 2300.

Mistä olet kiinnostunut, millaista toimintaa toivot, mitä itse olet halukas tekemään?

Mikä lehdessä on kiinnostavinta, mitä toivot lisää, mistä itsellä olisi aineistoa?

Anna äänesi kuulua!

Klikkaa tästä kyselyyn.